COMBI-MG

Efektywne Rozwiązanie dla Ponadwymiarowych i Nieporęcznych ładunkó

Suwnica mobilna Combi-MG stanowi idealne rozwiązanie do przeładunku ładunków o skrajnych gabarytach, typowych dla branż, takich jak branża spedycji, astronautyki, turbin wiatrowych, budownictwa wielkogabarytowego, odlewów betonowych i stali konstrukcyjnej wielkogabarytowej.

Model Combi-MG Umożliwiający Znaczny Zakres Dostosowania do Potrzeb Klienta

Suwnica Ruchoma COMBI-MG

Możliwość dostosowania do każdego wyzwania związanego z obsługą ładunków. Wózek COMBi-MG jest w stanie dostosować się do potrzeb klienta i może zostać zbudowany zgodnie z wymiarami dostosowanymi do danego zastosowania. Można go wyposażyć w bardzo szeroką gamę akcesoriów do podnoszenia, aby dopasować go do każdego zastosowania i branży.

Kluczowe cechy suwnic

NIEZAWODNE I EFEKTYWNE POD WZGLĘDEM KOSZTÓW

Model Combi-MG umożliwiający znaczny zakres dostosowania do potrzeb klienta tak, by sprostać wyzwaniom związanym z przeładunkiem dowolnego ładunku pozwala na znaczną adaptację i można go zbudować według wymiarów, które będą dostosowane do Państwa konkretnych zastosowań. Można go wyposażyć w liczne akcesoria do podnoszenia wybrane z bardzo szerokiego asortymentu, aby dostosować pod kątem dowolnego zastosowania lub branży. Combi-MG może być wyposażony w obrotowy hak C do obsługi cewek, który można eksploatować tak, aby przetaczać pojazd w obu kierunkach oraz w trybie ręcznym i automatycznym. Dzięki udźwigom w zakresie od 80 ton, Combi-MG to bezpieczny wybór.

MODEL COMBI-MG UMOŻLIWIAJĄCY ZNACZNY ZAKRES DOSTOSOWANIA DO POTRZEB KLIENTA

Combi- MG można eksploatować w trybie tandemu umożliwiając przemieszczanie ekstremalnie długich ładunków takich jak łopaty turbin wiatrowych lub elementy lotnicze z zapewnieniem dużej kontroli i w najbezpieczniejszy dostępny sposób. Sześciotrybowe, wielokierunkowe sterowanie pozwala na precyzyjny i bezpieczny transport materiałów. 6 opcji sterowania sprawia, że jest to wysoce elastyczna i efektywna metoda przemieszczania.

COMBI-MG ZWIĘKSZA ILOŚĆ MIEJSCA MAGAZYNOWEGO

Urządzenie może działać w wąskich alejkach, w szerokości zaledwie 1,5 m, aby zwiększyć możliwości magazynowe i zdolność przeładunku ładunków ponadgabarytowych, z uwzględnieniem odlewów betonowych i przepustów z większą prędkością i bezpieczeństwem, co oznacza możliwość uzyskania znacznych oszczędności.

SUWNICA DO EKSPLOATACJI W DOWOLNYM ŚRODOWISKU

Mobilna suwnica combi-MG jest wyposażona w funkcję teleskopową, która umożliwia podnoszenie ładunków i umieszczanie ich na pojazdach ciężarowych itp. i daje możliwość zmniejszenia wysokości w celu przejścia przez niskie otwory drzwiowe. Podczas przemieszczania ładunków o ekstremalnych rozmiarach możliwość precyzyjnego i bezpiecznego ich pozycjonowania ma znaczenie zasadnicze dla unikania uszkodzeń i uszczerbku na zdrowiu. Combi-MG jest wyposażone w pełny przesuw boczny zarówno w lewo, jak i w prawo, a niezależny podnośnik umożliwia precyzyjne umieszczanie ładunków. Zdalne sterowanie daje operatorowi możliwość precyzyjnego sterowania suwnicy z bezpiecznego i sprzyjającego punktu widzenia.

6 TRYBÓW STERUJĄCYCH

Lo sterzo multidirezionale a sei modalità permette un trasporto preciso e sicuro dei materiali, rendendolo un metodo di trasporto altamente flessibile ed efficace.

  1. Sterowanie kołami przednimi
  2. Sterowanie kołami tylnymi
  3. Sterowanie na 4 koła
  4. Sterowanie jazdą na ukos
  5. Sterowanie jazdą w trybie karuzeli
  6. Wielokierunkowe na 4 strony

Skontaktuj się z nami

Emtor sp. z o.o.
ul. Włocławska 147-157
87-100 Toruń

 

Kontakt do biura

biuro@emtor.pl
+ 48 56 654 89 35
www.emtor.pl

 

Social media

InstagramLinkedin