Kompaktowy, Wielokierunkowy Wózek Widłowy

Innowacyjny model Combi-CB jest oryginalnym wielokierunkowym wózkiem widłowym z przeciwwagą. Bardziej kompaktowy w porównaniu do konwencjonalnego wózka widłowego model CB idealnie nadaje się do transportu towarów takich jak ładunki na paletach, cechuje go jednak przewaga w postaci możliwości przenoszenia towarów długich w trybie przemieszczania bokiem.

Modele COMBI-CB

COMBI-CB znajduje się szereg modeli nadających się do różnych zastosowań.

COMBI-CB

Wszystkie modele można łatwo dostosować tak aby odpowiadały potrzebom Państwa branży

Typ Silnika
Modele Combi-CB są dostępne dla wielu typów paliwa. Silnik diesla, elektryczny lub na LPG.

 

Pojemność
Asortyment COMBI-CB obejmuje udźwigi od 2 500 kg do 4 000 kg.

 

Zwiększone przechowywanie
Wykorzystanie zalet COMBI-CB oznacza, że można zwiększyć pojemność magazynu nawet o 50%

Wielokierunkowa
Wielokierunkowe działanie pozwala na większą elastyczność, doskonalenie wydajności i bezpieczeństwa.

 

Poprawiony Przepływ Pracy
Zaprojektowany z myślą poprawieniu przepływu pracy dzięki rozwiązaniu „trzy wózki w jednym”.

 

Bezpieczeństwo
Wykorzystanie zalet COMBI-CB idealnie nadaje się do transportu ładunków na paletach, ale zawiera dodatkowy atut w postaci możliwości zwiększenia możliwości o przewożenie długich ładunków w trybie „z boku”.

WSZECHSTRONNY WÓZEK WIDŁOWY

Małe rozmiary w połączeniu ze zwrotnością sprawiają, że model Combi-CB jest idealnym pojazdem zapewniającym możliwość przemieszczania bardzo zróżnicowanego asortymentu towarów: od ładunków na paletach po materiały o znaczących długościach takich jak deski lub belki stalowe. Jego niski profil i kompaktowa konstrukcja umożliwiają odciążenie pojazdów do przewożenia ciężkich towarów przez CB i przenoszenie towarów na regały lub podawanie ich na linie produkcyjne. Model combi-CB jest również wystarczająco mały, by wjeżdżać do kontenerów w celu ich zapełniania lub opróżniania. Kolejną zaletą innowacyjnego, czterokołowego napędu i kompaktowej budowy CB jest to, że zapewnia ona wszechstronność działania wózka widłowego przeznaczonego do poruszania się w wąskich alejkach.

MAKSYMALNA PRODUKTYWNOŚĆ, MAKSYMALNE BEZPIECZEŃSTWO

Niewielki i szybki wielokierunkowy wózek widłowy z przeciwwagą Combi-CB zapewni maksymalny wzrost produktywności. Inwestycja początkowa szybko się zwróci w postaci znacznych oszczędności w zakresie kosztów operacyjnych. Działający pewnie operator jest produktywny, a CB zaprojektowanego z myślą o właśnie takiej osobie. Widoczność kierowcy jest maksymalnie zwiększona dzięki wysokiej pozycji siodełka poza środkiem, które jest w pełni chronione przez spadającymi materiałami przez solidną klatkę zabezpieczającą, która jest zaprojektowana również tak, aby maksymalizować widoczność. Elementy sterujące są intuicyjne i rozmieszczone w sposób ergonomiczny poprawiając komfort kierowcy. Siedzenie jest w pełni podwieszone i regulowane. Zmniejsza się konieczność opuszczania kabiny przez kierowcę ponieważ pojazd wyposażony jest standardowo w podnośnik boczny oraz opcjonalne, zintegrowane widły hydrauliczne.

POJAZDY DOSTOSOWANE W TAKIM STOPNIU, ABY WYGLĄDAŁY DOKŁADNIE TAK, JAK CHCEMY

Model CB, odpowiadający etosowi spółki Combilift, można w wysokim stopniu dostosować do potrzeb, wychodząc od robiącego wrażenia udźwigu do 4 ton zapewniając siłę przenoszenia szerokiego asortymentu produktów, aż po szeroki wybór technologii silników. Można podnosić dowolny ładunek przy pomocy szerokiego asortymentu rozmiarów wideł, urządzeń do rozkładania oraz akcesoriów do dołączania dostępnych na potrzeby nawet najbardziej specjalistycznych zastosowań. Dostępny jest również czujnik ładunku typu „combi-safe”. Warto przygotować się na najtrudniejsze warunki dzięki opcjonalnymi, w pełni zabudowanymi kabinami, z ogrzewaniem i szerokim asortymentem opon nadających do na każdą nawierzchnię.

KOMPAKTOWE I NIEZAWODNE

Można być pewnym, że model Combi-CB jest skonstruowany tak, aby zapewnić najwyższą niezawodność, ponieważ jest zbudowany z wykorzystaniem najtrwalszych, sprawdzonych elementów składowych. Prosta konstrukcja z minimalną ilością wrażliwej elektroniki oznacza, że utrzymanie modelu Combi-CB jest proste i zapewnia optymalny czas eksploatacji.

Nie wiesz jaki rodzaj sprzętu będzie dla Ciebie najlepszy? Skontaktuj się z nami!

1 Step 1
Zastosowanie
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

Skontaktuj się z nami

Emtor sp. z o.o.
ul. Włocławska 147-157
87-100 Toruń

 

Kontakt do biura

biuro@emtor.pl
+ 48 56 654 89 35
www.emtor.pl

 

Social media

InstagramLinkedin