ORYGINALNY, 4-STRONNY PODNOŚNIK „PEDESTRIAN REACH STACKER”

Pierwsza skonstruowana celowo sztaplarka „pedestrian” z możliwością poruszania się w 4 kierunkach łącząca możliwość poruszania się w wielu kierunkach, innowacyjne funkcje i bezwysiłkową eksploatację. W przypadku lżejszych ładunków, wiele firm decyduje się na wózki podnośnikowe lub wózki wysokiego składowania, które mają wiele zalet w porównaniu z wózkami widłowymi samojezdnymi. W odpowiedzi wypuszczono na rynek sztaplarkę Combi-WR4 Walkie Reach, pierwszą skonstruowaną celowo sztaplarkę „pedestrian” z możliwością poruszania się w 4 kierunkach łączącą możliwość poruszania się w wielu kierunkach z innowacyjnymi funkcjami.

Modele COMBI-WR4

Rozwiązanie COMBI-4WSL znajduje się szeregu modeli nadających się do różnych zastosowań.

COMBI-WR4

Wszystkie modele można łatwo dostosować tak aby odpowiadały potrzebom Państwa branży

Typ Silnika
Combi-WR4 jest dostępny jedynie w wersji elektrycznej.

 

Pojemność
COMBI-WR4 dysponuje udźwigami rzędu 1 450 kg.

 

Zwiększona Przestrzeń Magazynowa
Wykorzystanie zalet modelu COMBI-WR4 oznacza, że można zwiększyć przestrzeń magazynową aż do 50%

Wielokierunkowa
Wielokierunkowe działanie pozwala na większą elastyczność, doskonalenie wydajności i bezpieczeństwa.

 

Poprawiony Przepływ Pracy
Sztaplarka „pedestrian” z możliwością poruszania się w 4 kierunkach łącząca możliwość poruszania się w wielu kierunkach, innowacyjne funkcje i bezwysiłkową eksploatację.

 

Wielopozycyjne Ramię Sterujące
Jedyne w swoim rodzaju opatentowane ramię wielopozycyjne, z przyciskiem kontrolnymi do obracania kółka tylnego równolegle do podwozia i z powrotem – jest wyposażone w ekran operatora i elektryczne sterowanie ze wspomaganiem i sterownikami końcem palca zapewniają precyzyjne i bezproblemowe przemieszczanie.

Łatwe do dostosowania tak, by odpowiadały potrzebom Państwa branży

Mając na uwadze reputację Combilift z powodu technologii wielokierunkowej, zatem opracowanie Combi-WR4 jako uzupełnienia asortymentu Combi-WR Walkie Reach przez spółkę nie stanowiło żadnego doświadczenia. Jest to pierwsza, celowo skonstruowana sztaplarka „pedestrian” łącząca w sobie wielokierunkowe przemieszczane z szeregiem innowacyjnych funkcji, aby oferować wyższy poziom zwrotności w przypadku zapotrzebowania na przeładunek długich ładunków, jak również palet, w ciasnych pomieszczeniach.   Udostępniając technologię i konstrukcję zwiększającą bezpieczeństwo jej dwukierunkowego odpowiednika i zdobywcy prestiżowej nagrody w kategorii „Ergonomics”, jak również nagrody „Czerwona kropka” w kategorii „Konstrukcja”, urządzenie Combi-WR4 jest bezwysiłkowe w eksploatacji,, nawet w najbardziej wymagających środowiskach.

 

Bogata w Funkcje i Przyjazna dla Użytkownika

Kompaktowe rozmiary w połączeniu z pantograficznym wysięgnikiem pozwala na pracę w alejkach o szerokości zaledwie 2,1 m. Bardzo popularne opcje obejmują funkcje przesunięcia bocznego i pochylenia wózka widłowego, aby zapewnić łatwe kompletowanie i układanie w wąskich alejkach, jak również najlepsze wykorzystanie dostępnego miejsca do oszczędnego przechowywania. Operatorów można bardzo łatwo i szybko wyszkolić w zakresie użytkowania urządzeń asortymentu Combi-WR, a dwubiegowa eksploatacja jest sterowana przyciskiem typu „turtle/ rabbit” i jej dalszą zaletę stanowi możliwość wyregulowania i dopasowania prędkości jazdy do poziomu doświadczenia operatora.

Łączy w sobie zalety technologii AC w pompie trakcyjnej, a silniki sterujące są dostępne w opcjach dla wielu wysokości podnoszenia. Jedyne w swoim rodzaju opatentowane ramię wielopozycyjne, z przyciskiem kontrolnymi do obracania kółka tylnego równolegle do podwozia i z powrotem – jest wyposażone w ekran operatora i elektryczne sterowanie ze wspomaganiem i sterownikami końcem palca zapewniają precyzyjne i bezproblemowe przemieszczanie.

Pantograf odprężony

Pantograf całkowicie wysunięty

Korzystanie z Combi-WR4

Opatentowana wielopozycyjna rumpla pozwala operatorowi pozostać bezpiecznie z boku urządzenia, co eliminuje ryzyko uwięzienia lub zmiażdżenia, a jednocześnie umożliwia pracę Combi-WR w bardzo wąskich korytarzach.

Nie wiesz jaki rodzaj sprzętu będzie dla Ciebie najlepszy? Skontaktuj się z nami!

1 Step 1
Zastosowanie
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

Skontaktuj się z nami

Emtor sp. z o.o.
ul. Włocławska 147-157
87-100 Toruń

 

Kontakt do biura

biuro@emtor.pl
+ 48 56 654 89 35
www.emtor.pl

 

Social media

InstagramLinkedin