Nagradzana sztaplarka typu „pedestrian” wypełniona innowacyjnymi rozwiązaniami

Combi-WR to pierwsze urządzenie typu reach-stacker z możliwością pracy w bardzo wąskim korytarzu roboczym VNA o szerokości zaledwie 2,1m oraz udźwigiem do 2000 kg. Dzięki doskonałej ergonomii obsługa jest łatwa i bezstresowa. Unikalny, opatentowany, wielopozycyjny drążek sterowy umożliwia obrót tylnego koła za pomocą przycisku równolegle do podwozia i tyłu pozwalając operatorowi pozostać w najbezpieczniejszej możliwej pozycji przy umieszczaniu i pobieraniu elementów w wąskich alejkach, czyli z boku urządzenia, a nie pomiędzy pojazdem a regałem. Poprawia to widoczność do przodu i znacznie zmniejsza ryzyko wypadków w ciasnych miejscach.

Modele COMBI-WR

Bogactwo Nowatorskich Technologii

Combi-WR, zwycięzca nagrody FLTA w kategorii „Ergonomika” w roku 2014, jest jedyną sztaplarką typu „Walkie” dysponującą możliwością działania w bardzo ciasnych alejkach do alejek o szerokości 2 m od palety do palety. Wykorzystując zalety technologii AC w silnikach trakcyjnych, sterujących i pompach, Combi-WR posiada wysokość podnoszenia, która może być dostosowana do Państwa wymagań przy udźwigu do 1450 kg. Elektroniczne wspomaganie kierownicy i sterowanie dotykowe umożliwia bezproblemową obsługę, nawet w najbardziej wymagających warunkach.

Wielopozycyjne Ramię Sterujące

Bezpieczeństwo ma fundamentalne znaczenie przy opracowywaniu Combi-WR oraz konstrukcji łączącej w sobie wiele funkcji zapewniających najwyższe bezpieczeństwo nie tylko operatorom, ale również pozostałemu personelowi, jak również zwykłym obywatelom, którzy mogą znajdować się w pobliżu. Jedyne w swoim rodzaju opatentowane wielopozycyjne ramię sterownicze umożliwia obrót tylnego koła za pomocą przycisku, co pozwala operatorowi pozostać w najbezpieczniejszej możliwej pozycji podczas układania i kompletacji w wąskich alejkach, a więc z boku urządzenia. Poprawia to widoczność do przodu i znacznie zmniejsza ryzyko wypadków w ciasnych miejscach. Dzięki temu oraz dzięki doskonałej ergonomii obsługa jest łatwa i bezstresowa

Bezpieczna praca nawet w najwęższych alejkach

Wyposażony w nasze opatentowane, wielopozycyjne ramię sterujące, Combi-CS zapewnia bezpieczniejszą pracę dzięki maksymalnej widoczności ładunku i wideł, przy zachowaniu pełnej kontroli nad układem kierowania, dzięki czemu użytkownik ma większą kontrolę nad otoczeniem, co zwiększa ogólne bezpieczeństwo. Zajęcie miejsca z boku sztaplarki eliminuje ryzyko zakleszczenia lub przygniecenia, umożliwiając jednocześnie pracę wózka widłowego w bardzo wąskich alejkach.

Nie wiesz jaki rodzaj sprzętu będzie dla Ciebie najlepszy? Skontaktuj się z nami!

1 Step 1
Zastosowanie
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

Skontaktuj się z nami

Emtor sp. z o.o.
ul. Włocławska 147-157
87-100 Toruń

 

Kontakt do biura

biuro@emtor.pl
+ 48 56 654 89 35
www.emtor.pl

 

Social media

InstagramLinkedin