Oryginalny Wielokierunkowy Wózek Widłowy

Wózek widłowy boczny, z przeciwwagą, przeznaczony do wąskich alejek – zaprojektowany z myślą poprawieniu przepływu pracy dzięki rozwiązaniu „trzy wózki w jednym”. Ta rewolucyjna konstrukcja eliminuje kosztowne podwójne przenoszenie materiału i zwiększa wydajność, umożliwiając wykonanie większej ilości pracy w krótszym czasie.

 

Produkty Combi C-Series są w stanie szybko zmieniać ustawienie kółek i poruszać się w dowolnym kierunku. Możliwość poruszania się w czterech kierunkach zapewnia wózkom widłowym zakres mobilności umożliwiający transportowanie ładunków o bardzo długich gabarytach przez wąskie drzwi oraz wokół różnych obiektów w sposób pewny i z zachowaniem najwyższego stopnia bezpieczeństwa.

Modele C-Series

W C-Series znajduje się szereg modeli nadających się do różnych zastosowań.

C-SERIES

Wszystkie modele są w pełni konfigurowalne, aby dopasować się do potrzeb Twojej branży

Typ Silnika
Modele C-Series są dostępne dla wielu typów paliwa. Silnik diesla, elektryczny lub na LPG.

 

Pojemność
Asortyment C-Series Combilift obejmuje udźwigi od 2 500 kg do 25 000 kg.

 

Zwiększona Pamięć Masowa
Wykorzystanie zalet SERII-C oznacza, że można zwiększyć pojemność magazynu nawet o 50%

Wielokierunkowa
Wielokierunkowe działanie pozwala na większą elastyczność, doskonalenie wydajności i bezpieczeństwa.

 

Poprawiony Przepływ Pracy
Zaprojektowany z myślą poprawieniu przepływu pracy dzięki rozwiązaniu „trzy wózki w jednym”.

 

Bezpieczeństwo
Linia wózków widłowych COMBI serii-C zaprojektowana jest w sposób zapewniający najbezpieczniejszą obsługę długich, specjalistycznych ładunków.

ZRÓB WIĘCEJ W KRÓTSZYM CZASIE DZIĘKI COMBILIFT SERII C

Wózek widłowy boczny, z przeciwwagą, przeznaczony do wąskich alejek – zaprojektowany z myślą poprawieniu przepływu pracy dzięki rozwiązaniu „trzy wózki w jednym”. Ta rewolucyjna konstrukcja powoduje eliminację kosztownego podwójnego przeładunku materiału i zwiększa produktywność. Produkty Combi serii-C są w stanie szybko zmieniać ustawienie kółek i poruszać się w dowolnym kierunku. Możliwość poruszania się w czterech kierunkach zapewnia wózkom widłowym zakres mobilności umożliwiający transportowanie ładunków o bardzo długich gabarytach przez wąskie drzwi oraz wokół różnych obiektów w sposób pewny i z zachowaniem najwyższego stopnia bezpieczeństwa.

NAJBEZPIECZNIEJSZY DOSTĘPNY CZTEROKIERUNKOWY WÓZEK WIDŁOWY

Bezpieczeństwo stanowi istotę asortymentu urządzeń Combi serii C w kontekście operatora, ładunku i obiektu. Nasz asortyment cechuje się bardzo nisko położonym środkiem ciężkości i wbudowaną platformą, zapewniając bardzo stabilną podstawę do umieszczania na niej długich ładunków w trakcie transportu. Nie ma już potrzeby przenoszenia ładunków na wysokie poziomy, co zmniejsza ryzyko doznania uszczerbku na zdrowiu lub uszkodzenia produktu. Poziom bezpieczeństwo jest dodatkowo ulepszony poprzez innowacyjny system ruchomego masztu i pozycjoner hydrauliczny wózka widłowego pozwalający operatorowi na ustawienie wideł, wysunięcie ich, podniesienie ładunku i umieszczenie go na platformie bez konieczności opuszczania kabiny, zmniejszając ryzyko kontuzji i przeciążenia. Widoczność jest maksymalnie zwiększana przez zamontowanie kabiny z boku masztu. Operator ma wyraźny widok wideł i ładunku, co zwiększa bezpieczeństwo i ogranicza zagrożenie uszkodzenia produktu.

NIEZAWODNY KOŃ ROBOCZY

Niezawodna i trwała, seria Combi C została stworzona, aby zapewnić najwyższy poziom wydajności i trwałości. Począwszy od gamy mocnych silników, aż po bezsensowną konstrukcję, maszyny te są w stanie sprostać wymagającym harmonogramom pracy, zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz, w każdych warunkach pogodowych. Zbudowane przy użyciu najwyższej jakości standardowych komponentów i tylko niezbędnej, czułej elektroniki, są łatwe w konserwacji i wydłużają okres eksploatacji, co prowadzi do doskonałego zwrotu z inwestycji. Ponieważ seria C jest przeznaczona do pracy przez dłuższy czas, komfort kierowcy jest sprawą najwyższej wagi. Kombi serii C zostało zaprojektowane z przestronną, łatwo dostępną kabiną wyposażoną w łatwo regulowany, w pełni amortyzowany fotel. Elementy sterujące są intuicyjne i ergonomicznie rozmieszczone, co zwiększa pewność i komfort pracy operatora.

ZWIĘKSZYĆ POJEMNOŚĆ PAMIĘCI MASOWEJ

Zaletą czterokierunkowego wózka widłowego jest to, że urządzenie Combi serii C daje możliwość funkcjonowania jako wózek widłowy przeznaczony do pracy w wąskich alejkach. Jest w stanie bezproblemowo transportować długie ładunki w alejkach o szerokości równej jego własnej szerokości. Dalszą korzyścią wynikającą z opcji działania w wąskich korytarzach urządzeń Combi serii C jest możliwość pracy w konfiguracji naprowadzania w alejce. Dzięki korzystaniu z zalet urządzeń Combi serii C pojemność magazynowa Państwa obiektu może znacznie wzrosnąć, nawet o 100%. Przez to, że pojazd można eksploatować jako urządzenie ładowane z boku do transportu długich ładunków w wąskich alejkach, którego zwrotność umożliwia pewne przemieszczanie się po terenie całego obiektu, można uzyskać znaczny przyrost gęstości przechowywania i wydajności.

ZAPROJEKTOWANY Z MYŚLĄ, BY STWORZYĆ DLA PAŃSTWA IDEALNY WÓZEK WIDŁOWY

Spółka Combilift wie, że napotykane wyzwania, jakie niesie ze sobą przeładunek materiałów, mogą się znacznie różnić – od magazynu po najbardziej wyspecjalizowane zastosowania. Firma jest dumna z możliwości oferowania klientom najszerszego zakresu dostosowania do konkretnych potrzeb. Od osprzętu do podnoszenia, poprzez technologię silnika po konfigurację wózka widłowego i wydajność podnoszenia Combilift jest w stanie zbudować rozwiązanie spełniające dokładnie Państwa oczekiwania.

Nie wiesz jaki rodzaj sprzętu będzie dla Ciebie najlepszy? Skontaktuj się z nami!

1 Step 1
Zastosowanie
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

Bez Combilift

Z Combilift

Skontaktuj się z nami

Emtor sp. z o.o.
ul. Włocławska 147-157
87-100 Toruń

 

Kontakt do biura

biuro@emtor.pl
+ 48 56 654 89 35
www.emtor.pl

 

Social media

InstagramLinkedin