Najwyższe bezpieczeństwo z opatentowanym, wielopozycyjnym ramieniem sterującym

Wyposażony w nasze opatentowane, wielopozycyjne ramię sterujące, Combi-WR zapewnia bezpieczniejsze działanie. Ramię można obracać w lewo i w prawo, dzięki czemu operator może pozostawać z boku zapewniając pełną widoczność ładunku i wideł, przy zachowaniu pełnej kontroli nad układem kierowania. Użytkownik ma większą kontrolę nad otoczeniem, co zwiększa ogólne bezpieczeństwo. Zajęcie miejsca z boku sztaplarki eliminuje ryzyko zakleszczenia lub przygniecenia, umożliwiając jednocześnie pracę wózka widłowego w bardzo wąskich alejkach.

Modele COMBI-CS

Innowacje

Nowe urządzenie Combi-CS „pedestrian stacker” z przeciwwagą łączy możliwość optymalnej eksploatacji w wąskich alejkach przy pełnej widoczności wideł, ładunku oraz otoczenia zapewniającej lepsze przestrzeganie procedur BHP nie tylko dla operatora, ale również dla innego personelu, który może znajdować się w pobliżu. Dzięki składanym masztom, kompaktowa budowa modelu Combi-CS umożliwia jego eksploatację w najmniejszych alejkach operacyjnych przeznaczonych dla maszyn tego typu i z takim udźwigiem.

Kluczowym elementem innowacyjnym jest opatentowane, wielopozycyjne ramię terujące, z prostym sterowaniem wspomaganym AC i wbudowanym monitorem, co pozwala operatorowi na sterowanie tylnym kołem zarówno z prawej, jak i z lewej strony, a nie tyłem pojazdu jak w przypadku konwencjonalnych paleciaków. Ta pozycja eliminuje zagrożenie, że operator zostanie uwięziony lub przygnieciony przez tył maszyny do regału przy przeładunku produktu.

Opatentowane, wielopozycyjne ramię sterujące Combilift

Ramię można obracać w lewo i w prawo, dzięki czemu operator może pozostawać z boku zapewniając pełną widoczność ładunku i wideł, przy zachowaniu pełnej kontroli nad układem kierowania. Użytkownik ma większą kontrolę nad otoczeniem, co zwiększa ogólne bezpieczeństwo. Zajęcie miejsca z boku sztaplarki eliminuje ryzyko zakleszczenia lub przygniecenia, umożliwiając jednocześnie pracę urządzenia Combi-CS w bardzo wąskich alejkach.

Wyposażenie:

  • Wspomaganie kierownicy
  • Technologia silników AC
  • Napęd na tylne koła
  • Opatentowane, wielopozycyjne ramię sterujące

BEZPIECZNA PRACA NAWET W NAJWĘŻSZYCH ALEJKACH

Paleciak Combi-CS z przeciwwagą umożliwia bezpieczny, zapewniający oszczędność miejsca i skuteczny przeładunek produktów bez potrzeby korzystania z wózka widłowego typu „ride-on”. Jest to szczególnie przydane w miejscach, w których pracuje personel takich jak obszary produkcyjne, jak również z sklepach detalicznych, gdzie mogą znajdować się przypadkowe osoby.

Opatentowane, wielopozycyjne ramię sterujące stanowi kluczową cechę zapewniającą bezpieczniejszą eksploatację oraz możliwość działania w węższych alejkach. Ramię można obracać w lewo i w prawo względem urządzenia w celu ustawienia koła z napędem tylnym, dzięki czemu operator może pozostawać z boku maszyny, a nie z tyłu.

Takie ustawienie eliminuje zagrożenie, że operator zostanie zmiażdżony i zapewnia pełną widoczność ładunku, wideł i otoczenia. Dzięki udźwigom rzędu 1000 – 2000 kg ten elektryczny wózek paletowy umożliwia eksploatację w najmniejszych alejkach operacyjnych przeznaczonych dla maszyn tego typu i z takim udźwigiem.

Bez użycia Combi-CS

Korzystanie z systemu Combi-CS

Nie wiesz jaki rodzaj sprzętu będzie dla Ciebie najlepszy? Skontaktuj się z nami!

1 Step 1
Zastosowanie
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

Skontaktuj się z nami

Emtor sp. z o.o.
ul. Włocławska 147-157
87-100 Toruń

 

Kontakt do biura

biuro@emtor.pl
+ 48 56 654 89 35
www.emtor.pl

 

Social media

InstagramLinkedin