WÓZKI WIDŁOWE WIELOKIERUNKOWE

łączy w sobie zalety wózka widłowego z przeciwwagą, z ładowaniem bocznym i do bardzo wąskich alejek w jednym pojeździe, z kompletnym rozwiązaniem z silnikiem elektrycznym, diesla lub LPG.

Zakresy Wielokierunkowe

ORYGINALNY WIELOKIERUNKOWY WÓZEK WIDŁOWY

C-SERIES

Idealny do długich ładunków

Linia COMBI serii-C wózków widłowych przeznaczona jest to najbardziej produktywnej, bezpiecznej i niezawodnej obsługi długich, specjalistycznych ładunków. Wózek widłowy boczny, z przeciwwagą, przeznaczony do wąskich alejek – zaprojektowany z myślą poprawieniu przepływu pracy dzięki rozwiązaniu „trzy wózki w jednym”.

 

POJEMNOŚĆ
2,500 kg – 25,000 kg

UBIJA I PAKUJE ZA JEDNYM RAZEM

COMBI-CB

Idealny do ładunków na paletach i ładunków długich

Innowacyjny model Combi-CB jest oryginalnym wielokierunkowym wózkiem widłowym z przeciwwagą. Bardziej kompaktowy w porównaniu do konwencjonalnego wózka widłowego model CB idealnie nadaje się do transportu towarów takich jak ładunki na paletach, cechuje go jednak przewaga w postaci możliwości przenoszenia towarów długich w trybie przemieszczania bokiem.

 

POJEMNOŚĆ
2,500 kg – 4,000 kg

ZWINNY WÓZEK WIDŁOWY DO CIASNYCH PRZESTRZENI

COMBI-MR

Idealny do ładunków na paletach i ładunków długich

Wielokierunkowy wózek wysokiego składowania typu stand-on marki Combilift zapewnia doskonałą zwrotność i bezpieczeństwo w najbardziej ciasnych przestrzeniach roboczych. Ten kompaktowy pojazd ciężarowy cechuje się napędem na jedno tylne koło wyposażone w dużą gumową oponę oraz opcję rotacji sterowania w promieniu 360°, co pozwala Combi-MR na prowadzenie po różnych nawierzchniach.

 

POJEMNOŚĆ
2,500 kg

Najważniejsze cechy rozwiązań wielokierunkowych

kierunkowe wózki widłowe Combilift można dostosować do potrzeb klientów zgodnie z zastosowaniem i preferowanym rodzajem paliwa, napędem elektrycznym, diesla lub LPG.  Dzięki możliwości realizacji prac zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń, eliminuje się zapotrzebowanie na wiele pojazdów, co prowadzi do optymalizacji wielkości taboru, zwiększa ilość przestrzeni magazynowej, bezpieczeństwo i ogólną wydajność.

Pełne Rozwiązanie

Uniwersalny, wielokierunkowy wózek widłowy daje przewagę w postaci przeciwwagi, ładowania z boku oraz dostępu do wąskich alejek.

Możliwość Dostosowania do Potrzeb

Dostosowywane do potrzeb klientów zgodnie z zastosowaniem i preferowanym rodzajem paliwa, napędem elektrycznym, diesla lub LPG.

Zastosowania Wewnątrz i na Zewnątrz Pomieszczeń

Możliwość pracy wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń eliminuje konieczność posiadania wielu pojazdów.

Zwiększona Przestrzeń Magazynowa

Korzystanie z naszych wielokierunkowych wózków widłowych daje Państwu opcję zwiększenia przestrzeni magazynowej.

Skontaktuj się z nami

Emtor sp. z o.o.
ul. Włocławska 147-157
87-100 Toruń

 

Kontakt do biura

biuro@emtor.pl
+ 48 56 654 89 35
www.emtor.pl

 

Social media

InstagramLinkedin